محل تبلیغات شما
داشتیم با هم در مورد فوت و فن های تدریس صحبت می کردیم که صحبتش را با جمله ای با این مضمون ادامه داد که تدریس، در لحظه بودن است». جمله اش به دلم نشست. چیزی را به زبان آورد که از نزدیک لمسش کرده بودم. چیزی که در اعماق ذهنم بود اما هیچ وقت با این صراحت به زبانم نیامده بود.
واقعا عجیب است این ویژگی تدریس برای من! همین زندگی کردن در زمان حال. هزاران دغدغه و مشکل و مصیبت که داشته باشی اما پایت را که به درون کلاس می گذاری، انگار که طلسم شده باشی، می شوی یک ادم دیگر! یک آدم شاد و خندان و انرژی بخش! و به ویژه اگر مخاطبت هم با انرژی و خوشحالی ات همراهی کند، پایداری این انرژی بیشتر می شود یعنی تا مدت ها تأثیر این یک ساعت و نیم از وقتی که برای تدریس در یک جلسه کلاسی صرف کرده ای در روح و روانت می ماند.
شاید برای همین است که عاشق تدریسم؛ که انرژی می دهد؛ که شادت می کند؛ که مشکلاتت را برای لحظاتی از یادت می برد؛ و در یک کلام، برای اینکه زیستن در لحظه است!

جالی خالی تحزب در تربیت

در جستجوی هویت زنانه

کار کردن از منظر دنیای درون

یک ,انرژی ,تدریس ,لحظه ,ای ,تدریس، ,در لحظه ,با این ,لحظه است ,زیستن در ,در یک

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردار شهید حسین دهنوی لیست پروژه های مهندسی نفت دانلود پروژه های دانشجویی (prozheoff) مناقصات و مزایدات خبر داغ روز اساس تربیت afriselti اشعار و دلنوشته های نیما اسدی اندروید کلوب realsvicapar انواع پروژه فایل اکی 5