محل تبلیغات شما

فلسفه و ادبیات،دوست داشتنی ترین موضوعاتی است که مرا به خودش جذب کرده. فلسفه را به جهت عمق تفکرو در پی آن، معنایی که به زندگی ات  میبخشد؛ و ادبیات را  به این جهت که ذوق و شوق می آفریند؛ که قالبی هنری برای بیان این اندیشه یعمیق به دیگری است.

شیرین ترین،دوست داشتنی ترین و جذاب ترین متون در نظرم، متونی است که توسط نویسنده ای آشنا بهاین دو علم و هنر نوشته شده باشد. نویسنده ای که فلسفه و ربطش با زندگی و تجربهزیسته مان را بداند و هم زبردستی و هنرمندی در آفرینش این علم و معرفت در قالبواژگان را داشته باشد. و اساساً چه جذابیتی بالاتر از این که حظ فکری ات با غوطهخوردن در دریای زیبای کلمات و خیال، قرین شود. جذابیتش آنجاست که ساعت ها از وقتترا صرف خواندنشان می کنی، بی آنکه متوجه گذر زمان شوی و به اندک ملالی که از خوانشیک متن فلسفی  انتظار می رود، دست یافتهباشی.

من فکر میکنم نویسندگان چیره دستی که نظریاتی در علوم انسانی می پرورانند، چنانچه به ایندوبال پرواز مجهز باشند، در تولید و ترویج و اثرگذاری ایده هایشان موفق ترند و ایکاش من هم، روزی چنین شوم!

جالی خالی تحزب در تربیت

در جستجوی هویت زنانه

کار کردن از منظر دنیای درون

فلسفه ,ای ,داشتنی ,دوست ,نویسنده ,زندگی ,داشتنی ترین ,دوست داشتنی ,به این ,نویسنده ای ,علم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Warren's site Theresa's collection piebabzisi درج آگهی شما در مجموعه وب سایت های نیازمندی داخلی و بین المللی Carlos's game گروه آموزشی مکانیک خودرو استان کردستان عکس های پروفایل پسرانه خفن خاص و دخترانه زیبا و غمگین برای تلگرام آموزش تابلوفرش و قالی بافی در تهران ناگفته های من به او ঌмʏ owɴ woʀʟᴅ☯oғ ᴅᴀʀκɴᴇss༆⋆͙̈